Последни новини

Интелигентни решения за трейдъри: защо Wallexpro.com е следващото поколение платформа?

Интелигентни решения за трейдъри: защо Wallexpro.com е следващото поколение платформа?

23-годишният Костадин Кабаджов е починал след побой заради жена

23-годишният Костадин Кабаджов е починал след побой заради жена

Сърбия: Петролната компания НИС ще получи утре лиценз за работа от САЩ

Втори пореден уикенд с инициатива на ЗОРА и HUAWEI за безплатно поставяне на протектори на смартфони и смартчасовници от всички марки и нови серии от поредицата с Евелин Костова и Владимир Зомбори в сервиза на Huawei

В."Уолстрийт джърнъл": Германия е разработила таен план за война с Русия

Пуснаха под гаранция гръцкия модел, задържан заедно с д-р Станимир Хасърджиев за отвличане на 20-годишен

Рубио: САЩ ще обсъдят гаранциите за сигурността на Украйна след подписването на мирно споразумение

Папа Лъв 14-и с първо задгранично пътуване (СНИМКИ)

МЕДЕЯ на Народния театър в Мадрид

СДВР започва проверка за „плезещия се“ полицай от протеста срещу бюджета

Отличия за най-иновативните в дигиталната икономика у нас

На специалната церемония Transform IT Awards 2025 призове получиха най-добрите в дигиталната трансформация

Катерина Семерджиева Катерина Семерджиева

Публикувано в  13:04 ч. 30.04.2025 г.

Отличия за най-иновативните в дигиталната икономика у нас. На специалната церемония Transform IT Awards 2025 призове получиха най-добрите в дигиталната трансформация.

Четвъртото издание на конкурса, организиран от Digitalk.bg и A1 България, награди компании с успешно реализирани проекти през 2024-а.

В категория "Стартъп" отличието връчи главният оперативен директор на bTV Media Group Господин Йовчев. Медията е и ексклузивен партньор на събитието.

"Тази награда е атестат за труда на целия екип, тя ни дава увереност, че това което правим, има значение и всъщност нашата цел е да демократизираме роботиката да бъде тя достъпна за крайните потребители", каза Георги Георгиев, основател на Симоботикс.  

"Тези награди са важни тъй като дават демонстрация докъде е стигнала българската икономика и доколко се е дигитализирала, доколко използва новите технологии", каза Владимир Владков – главен редактор в Digitalk.bg.

Последвайте ни за още актуални новини в Google News Showcase

Последвайте btvnovinite.bg във VIBER

Последвайте btvnovinite.bg в INSTAGRAM

Последвайте btvnovinite.bg във FACEBOOK

Последвайте btvnovinite.bg в TIKTOK

 

 

 

 

Най-четени
Най-нови