Публикувано в 12:17 ч. 20.12.2015 г.
- Обновено в12:20 ч. 20.12.2015 г.
Снимка:
bTV
Обезопасяват скалите на пътя за София в Искърското дефиле. Пътят е сред най-опасните заради падащи камъни през цялата година.
Въпреки че е със съвсем нов асфалт, второкласното шосе от Мездра през Своге за столицата се използва рядко заради непрекъснато падащите скални отломки.
Заради обезопасяването движението се спира периодично, но алпинистите се надяват на разбиране, защото от действията им зависи безопасното пътуване в дефилето.
Добре дошли на новия btvnovinite.bg. Направихме няколко подобрения, за да бъде употребата на предпочитания от Вас новинарски сайт още по-лесна.
Опростихме и олекотихме навигацията, така че новият btvnovinite.bg да дава бърз, интуитивен и пряк достъп до най-важните акценти от деня, представени от най-авторитетната новинарска редакция в България.
Улеснихме достъпа до съдържанието през мобилни устройства.
Най-важните новини от деня, както и новините от последните минути – на новата начална страница може да намирате по-лесно и повече от съдържанието, което знаем, че харесвате.
Ето още от най-важните новости:
- Ново, опростено меню за по-интуитивна навигация;
- Нова, по-лесна за четене подредба на водещите новини на началната
страница;
- Изцяло нова организация на секцията „Спорт”
- Повече видеo
- Бърз достъп до всички емисии, които сте пропуснали – може лесно
да ги намеритe на btvplus.bg
- Пряка връзка с най-актуалното от съдържанието на btv.bg
- Нова, по-ясна прогнозата за времето с препратка към dalivali.bg