Близо 50 души в Габрово затвориха за час пътя към Шипка.

Протестът започна с черешови изстрели. С развети знамена и антиправителствени лозунги три поколения мирно отстояваха искания за по-добър и достоен живот.

Ексцесии и провокатори нямаше. Не се стигна дори до образуването на опашки от чакащи автомобили.

Недоволните проявиха толерантност към шофьорите, попаднали неволно на блокадата, като ги пропускаха на определени интервали.
 

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google