Около 60 хил. лв. са били откраднати от сейфа в офиса на дискотека в „Студентски град“.  От МВР съобщиха за bTV, че сигнал за обира е подаден на в събота в 21:45 ч.

На мястото на инцидента са били изпратени екипи от 7-мо РПУ. По случаят тече разследване, като се преглеждат записите от охранителните камери. От заведението отказват коментар по темата.

Въпреки обира дискотеката отново отвори врати за посетители тази неделя.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google