Отново мъртъв делфин на българското Черноморие. Този път туристи се натъкнаха на морския бозайник на плажа в Шкорпиловци, сигнализират зрители на bTV.
Те изпратиха и снимки в рубриката ни „Аз, репортерът”. Делфинът е бил оплетен в рибарска мрежа.
Снимка:
Снимка: Николай Янков, „Аз, Репортерът”
"Днес около 18:10 ч. изплува делфин. Гледката на беше за слаби сърца, тъй като той беше леко разкъсан, може би от вълните и камъните. Повечето плажуващи бяха в шок", разказва наш зрител.
Хората са подали сигнал на тел. 112 и са уведомили местните рибари.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google





















