Първото за седмицата заседание на парламента тръгна с фалстарт, след като депутатите не успяха да съберат необходимия кворум за започване на работа.
В зала се регистрираха 119 народни представители при необходим минимум от 121. От пленарната зала отсъстват депутатите на "БСП за България" и ДПС.
Председателят на парламента Цвета Караянчева обяви, че след кратка почивка ще бъде направен втори опит за регистрация.
При втория опит бе събран необходимият кворум.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















