Автомобил се запали в подземен паркинг в София. Това се случва тази сутрин в квартал ж.к. „Зона Б-18”.
Таксиметров шофьор пали колата си и при опит да излезе от гаража автомобилът избухва в пламъци.
Първоначалната информация беше, че пожарът е възникнал от газова бутилка. Някои от хората, живеещи в района обаче разказаха, че колата върви на метан.
Към мястото на инцидента веднага бяха изпратени екипи на пожарната. Местните бяха евакуирани от домовете си от съображения за сигурност.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google





















