Катастрофа на Околовръстното шосе в София, до кръговото за квартал „Драгалевци“. Тя е станала около 07:30 часа.

Шофьорът на автомобила е бил във видимо нетрезво състояние, откаран е в болница. Състоянието му ще се изяснява тепърва.

Снимка: bTV
Катастрофа в София

Той е самокатастрофирал, научи bTV от наши източници от МВР.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google