Днес стана ясна причината за смъртта на 21-годишния берач на боровинки от Света Петка. Аутопсията потвърди версията, че момчето е паднало. 

Вследствие от удара е бил счупен първи гръбначен прешлен и е била прекъсната връзката с гръбначния мозък, а Мехмед Али е починал още в деня на изчезването.

Говорителят на Окръжна прокуратура - Пазарджик Димитрия Ганчева съобщи, че това е работна версия и разследването продължава. Най-рано след две седмици се очакват резултатите от назначената от Районна прокуратура - Пазарджик тройна съдебно-медицинска експертиза.

От полицията в Пазарджик заявиха,че по тялото няма следи от насилствена смърт.

В 4-дневното търсене се включиха над 300 души - полицаи, планински спасители с кучета, пожарникари и доброволци.

Следите на Мехмед се загубиха, след като той и семейството му брали боровинки в планината.

От полицията в Пазарджик заявиха,че по тялото няма следи от насилствена смърт.

Изберете магазин

Разгледай онлайн нашите промоционални брошури

Цените са валидни за периода на акцията или до изчерпване на наличностите. Всички цени са в лева с включен ДДС.
Advertisement