Петима души, сред които и дете, пострадаха при катастрофа край Гоце Делчев в следобедните часове на днешния ден, предаде БГНЕС. Инцидентът е станал около 15:00 часа на разклона за село Буково, където са се блъснали два автомобила.
7-годишно момче е било в едната от колите и няма сериозни травми, но е в шок. 50-годишна жена е с контузия на лицето, а 19-годишно момче – с контузия на главата и травми на ръцете и единия крак. 48-годишна и 27-годишна жени са с гръдни травми.
Всички са настанени в болницата в Гоце Делчев без опасност за живота.
Заради катастрофата временно беше спряно движението по пътя Разлог-ГКПП Илинден в района на Буково. Това създаде огромно задръстване.
-
Пиян шофьор блъсна 15 оградни колчета на тротоар и две липови дървета
-
Тежката катастрофа на АМ "Хемус": Шофьорът на автобуса е с 45 нарушения, а този на влекача - с 29
-
Васил Терзиев: Екипите на общината реагираха незабавно след тежката катастрофа на АМ „Хемус“
-
Две коли се удариха челно при Владая - има пострадали, сред които две бременни жени
-
19-годишен с положителна проба за амфетамин катастрофира на „Тракия“. 16-годишен е с опасност за живота
-
4-годишно дете пострада след сблъсък с товарен автомобил в Троян
-
Пиян шофьор се заби в ограждения в Русе, дрегерът отчете 3,40 промила (СНИМКИ)
-
Три катастрофи станаха в Шумен за около 30 минути, двама души са ранени
-
Кола катастрофира при метростанция "Бели Дунав" в София, шофьорът е загинал
-
Кола спря, за да пропусне пешеходци - друг автомобил я удари отзад и блъсна майка с дете в Ямбол