Бездомен мъж е починал тази сутрин в столицата. Очевидци разказаха, че вчера група бездомници са се събрали около огън на открито при пазара в кв. Борово. Сутринта продавачи от близките магазини забелязали труп и сигнализирали. Екип на спешна помощ е констатирал смъртта.
Все още не е ясна самоличността на мъжа. Предполага се, че може да е починал в следствие от измръзване. Хората от района бяха разочаровани от бавните действия на институциите, защото трупът на починалия не бе вдигнат до обед. От Столичната община също проверяват инцидента.
Разгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















