Шофьор изгуби контрол над автомобила си, прелетя над крайпътната канавка на магистрала „Тракия“ край Пазарджик и катастрофира, съобщи кореспондентът на bTV в региона.
Инцидентът е станал в късния следобед около 15”00 часа, когато лека кола, пътуваща в посока Бургас, внезапно излиза от пътното платно, пробива предпазната мрежа на магистралата и аварира в близката земеделска нива. В автомобила са пътували мъж и жена.
Пострадала е спътницата на шофьора. Тя е настанена в пазарджишката болница със счупен прешлен, потвърди за bTV говорителят на полицията в Пазарджик Мирослав Стоянов. Жената е контактна и няма опасност за живота й.
В момента на място тече оглед. Изясняват се причините са катастрофата. Разследващите не изключват версията за спукана гума.
-
Товарен и лек автомобил са катастрофирали на пътя между село Първомай и Петрич
-
17-годишно момче зад волана загина при катастрофа в Сливенско
-
Внукът на загиналата 79-годишна жена във Варна: Пазарували са, излезли са от магазина и са ги блъснали
-
„С висока скорост се движеше. Искаше да хване светофар“: Разследват катастрофата във Варна, взела две жертви
-
Около 100 000 автомобила се очаква да излязат от София за предстоящите празнични дни
-
Двама пешеходци загинаха, след като кола се вряза в тротоар до Кооперативния пазар във Варна
-
Мъж е с опасност за живота, вряза се в камион край Разград
-
Тежка катастрофа до бензиностанция: 19-годишна жена загина. Друга млада жена е с опасност за живота
-
Две коли се удариха челно на пътя Габрово - Севлиево, мъж загина
-
Мъж е в тежко състояние след катастрофа по пътя София - Варна