Протестиращи пренощуваха в палатки в Триъгълника на властта. След като вчерашният 21 ден на недоволство започна с шествие, хората остават на жълтите павета. Палатков лагер има и на “Орлов мост”.
Гражданите са катергорични, че ще останат на място, докато правителството и главният прокурор не подадат оставка.
Снимка:
Димитър Иванов
Снимка:
Димитър Иванов
Протестиращите пускаха линейки да преминават и казаха, че ще продължат с блокирането на кръстовища, въпреки трудностите,които се създават.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















