Големите съдилища в страната възобновяват редовните си заседания от днес при допълнителни мерки за безопасност, наложени от разпространението на коронавируса.
Снимка:
btvnovinite.bg
Мерките започват още от входа на сградата, където хората изчакват на разстояние един от друг. В съдилищата се влиза само с маска. Обособени са и допълнителни входове.
Съдебните зали са оборудвани със стъклени прегради за съдебния състав и страните по делата. След всяко заседание ще се извършва дезинфекция.
Снимка:
btvnovinite.bg






















