Евакуират хотел "Експо" в София заради страх от пожар, научи bTV. 

Хотелът се намира на бул. "Цариградско шосе". Задействала се е противопожарната аларма. Хората от хотела са евакуирани. Проверява се стая по стая.

Не се виждат пламъци, има задушлива миризма.

На място са изпратени седем пожарни.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google