Две коли се удариха на кръстовището на булевардите „Тодор Каблешков“ и „Цар Борис III“ в София. ПТП-то е станало при автогара "Овча купел“.
Снимка:
bTV
От МВР заявиха за , че няма пострадали.
Снимка:
bTV
Движението не е затворено.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















