Как да започне академичната година ще решава всеки ректор на съответното висше училище.
Това обяви служебният министър на образованието Николай Денков, който присъства на церемонията по откриване на академичната година в УНСС.
Денков каза, че някои ректори са решили лекциите да се провеждат онлайн, а другите дейности да са присъствени.
"Докато е такава епидемичната обстановка, аз не очаквам промяна. В зависимост от развитието на епидемичната обстановка може да има промени нататък", каза Денков.
Ректорът на УНСС Димитър Димитров заяви, че годината за студентите при тях започва присъствено.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google





















