Делян Добрев подаде заявление за прекратяване на правомощията му като народен представител в 52-рото Народно събрание.

Документът беше входиран в деловодството на парламента днес.

Очаква се темата да бъде разгледана и гласувана от народните представители в пленарна зала през тази седмица.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google