В Деня на благотворителността деца лишени от родителски грижи показаха своите картини с ангели на изложба в ателие "Прегърни ме".
Целта е набиране на средства за стипендии в следващите етапи от образованието им.
„Ние провеждаме творчески ателиета за деца лишени от родителска грижа, като им показваме света на изкуството. Успехите на децата, това е най-голямата радост за нас. Когато видим, че едно дете има и талант, разбира се, ние го насочваме в съответната посока. Помагаме му да си избере пътя и помагаме, както можем през цялото време“, заяви Милена Нейова, от ателие „Прегърни ме“.
Да подкрепим децата от ателие "Прегърни ме" чрез "ПлатформатаБГ", призова художникът Татяна Харизанова.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















