Четирима пешеходци пострадаха при катастрофа между два автомобила в Димитровград. Инцидентът е станал около 10:30 ч. тази сутрин.
Едната кола намалила, за да направи десен завой, когато другата я ударила отзад. От сблъсъка водачът на втория автомобил загубил контрол над превозното средство, преминал през цялото пътно платно и се забил в отсрещния тротоар.
Разгледай онлайн нашите промоционални брошури
В този момент по него минавали пешеходци. Трима от ранените са откарани в спешното отделение на болницата в Хасково, а един в болницата в Димитровград.
По информация на Пътна полиция двама от ранените пешеходци са момиче на 16 години и жена на 43 години, които са транспортирани в Спешното отделение на МБАЛ-Хасково. И двете са в съзнание и предстои да преминат през скенер.
Към момента няма информация за състоянието им, нито дали шофьорите са употребили алкохол.
Последвайте ни за още актуални новини в Google News Showcase
Последвайте btvnovinite.bg във VIBER
Последвайте btvnovinite.bg в INSTAGRAM
Последвайте btvnovinite.bg във FACEBOOK