ЦГМ излезе с позиция относно жената, намушкала с нож четирима души в София.
„Снощи, около 20:00 часа в ЦГМ постъпва информация за инцидент по линия 94 в района на хотел „Хилтън“.
Информацията от видеонаблюдението в транспортното средство незабавно е предоставена на СДВР и по нея е индентифициран нарушителя.
Така полицията знае кого точно да издирва и извършителя е заловен от органите на реда по-късно“, се казва в позицията.
Към 19:30 ч. вчера вечерта жената рани първо с нож двамата мъже в района на метростанция „Стадион Васил Левски". Около 15 минути по-късно е получен втори сигнал за две жени, които са намушкани на спирката на автобус 94 на бул. „Черни връх" в посока хотел „Хемус".
Няма опасност за живота на намушканите.
В „Пирогов“ са откарани двама мъже – германци, на 63 г. и 65 г., съобщиха тази сутрин то лечебното заведение.
„Нощта е преминала спокойно за единия 63-годишен пациент, който беше опериран късно снощи. Германският гражданин е настанен за лечение във Втора хирургична клиника на болницата. Раната на 65-годишния негов сънародник, който пострада при същия инцидент, е била хирургически обработена и към момента той вече не е пациент на болницата“, уточниха от болницата.
Пострадали жени са откарани във ВМА, където са обработени раните им и те са освободени без нужда от хоспитализация, съобщи БТА.
Задържана е жената, за която се смята, че е намушкала четиримата, обявиха малко след полунощ от МВР. По информация на столичната полиция тя е на 39 години.
Последвайте ни за още актуални новини в Google News Showcase
Последвайте btvnovinite.bg във VIBER
Последвайте btvnovinite.bg в INSTAGRAM
Последвайте btvnovinite.bg във FACEBOOK
Последвайте btvnovinite.bg в TIKTOK


