Без напрежение завърши вчерашния 52-ри ден на антиправителствени протести у нас. По традиция недоволните се събраха на площад "Независимост".
Снимка:
Леда Цветкова
“Ще повтаряме всеки ден – мен не ме е страх, нас не ни е страх от тях. И ние на 2-ри септември в 08:00 часа ще покажем на всички тях, че нас не ние страх и краят им е близо”, заяви Николай Хаджигенов от “Отровното трио”.
Снимка:
Леда Цветкова






















