Баща преби дете в училище заради свада със сина му

Бабата на битото момче е подала сигнал

Снимка: iStock

Редакторски екип Редакторски екип

Публикувано в  14:48 ч. 30.04.2025 г.

Жител на септемврийското село Семчиново е задържан заради нанесен побой над малолетно лице, съобщават от пресцентъра на Областната дирекция на МВ в Пазарджик.

На 29 април бабата на 10-годишно момче от селото е подала сигнал в Районното управление. Жената съобщила, че неин съселянин е нанесъл побой над внука и, който е ученик в местно училище.

На мястото полицията е установила, че извършителят е 33-годишен мъж от населеното място. В обедните часове той влязъл в сградата на учебното заведение и нанесъл удари на детето.

По първоначални данни повод за случилото се била свада между сина на извършителя и пострадалото момче.

По случая е образувано досъдебно производство под надзора на Районната прокуратура в Пазарджик. 

На 10 април в Пазарджик беше задържана жена, влязла с нож в училище „Св. св. Кирил и Методий“.

Районният съд в Луковит остави по-рано днес за постоянно в ареста мъж, причинил средни телесни повреди на дете в града.

Последвайте ни за още актуални новини в Google News Showcase

Последвайте btvnovinite.bg във VIBER

Последвайте btvnovinite.bg в INSTAGRAM

Последвайте btvnovinite.bg във FACEBOOK

Последвайте btvnovinite.bg в TIKTOK