Протестът срещу правителството и главния прокурор продължава за 74-a вечер.
Снимка:
btvnovinite.bg
На площад „Независимост“ обстановката е спокойна. Изникнал е нов палатков лагер, така стават два, заедно с този на майките от „Системата ни убива“.
Снимка:
БГНЕС
Протестът протича мирно, в района продължава да има значително полицейско присъствие.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google





















