2-годишно дете от село Върбен, община Брезово, се е удавило в септична яма, съобщиха от полицията в Пловдив.
Снимка:
Емил Кацаров
Трагичната случка се разиграла тази сутрин.
Снимка:
Емил Кацаров
По предварителни данни бабата на детето го извела на двора, но в някакъв момент го губи от поглед. Вероятно тогава детето е паднало в ямата, която стои необезопасена от години.
Снимка:
Емил Кацаров
В това време майката била до магазина, а бащата хранел животните, разбра коресподентът на bTV в региона.
Снимка:
Емил Кацаров
Районната прокуратура в Пловдив е започнала разследване за небрежност спрямо родителите.
Бабата на детето е в шок от случилото се.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















