Ивелин Попов изигра силен мач и бе в основата на победата наф Газиантепспор с 3:1 над Анталияспор в среща от група Б на турнира за купата на Спортото в Турция.

Попов откри резултата в 9-ата минута, когато след негов удар топката рикошира в Раделич от Анталия и влезе в мрежата. В 45-ата минута българинът асистира за втория гол на Газиантеп, отбелязан от Бекир Хаш.

Попов игра до 87-ата минута, когато бе заменен от Ихшан. За изявите си българинът получи една от най-високата оценки в мача. За Анталияспор цял мач игра бившият защитник на Левски Веселин Минев.

С тази победа Газиантеп излезе на първо място в групата след четвъртия кръг. В турнира се включиха отборите от втората половина на таблицата в турското първенство, докато водещите отбори играят плейофи за разпределение за местата за евротурнирите.