Костадин Хазуров вкара своя 6-и гол в първенството на Белгия, но тимът му Лиерс беше сразен с 1:4 при гостуването си на на Генк в среща от 19-ия кръг.

Поражението остави жълто-черните на предпоследното 15-о място с 16 точки, на 1 от Ваасланд-Беверен, който заема първата спасителна позиция в таблицата. Генк пък вече има 35 точки, нарежда се на 3-о място, но изостава на 8 от лидера Андерлехт.

След нулево първо полувреме домакините излязоха напред в резултата две минути след подновяването. Жюлиен Гориус откри възползвайки се от подаване на Глинор Плет.Израелецът Елианив Барда удвои преднината на домакините в 59-ата минута, а само след още две Плет покачи на 3:0.

Костадин Хазуров се разписа в 66-ата минута, но Елианив Барда отново се разписа, надбягвайки защитата на гостите, и оформи крайния резултат 4:1.