Българският нападател Александър Колев вкара третия гол за отбора си Геел, който елиминира без особени проблеми четвъртодивизионния Менен в среща от четвъртия кръг за Купата на Белгия. Геел спечели с 3:0.

Младежкият национал игра като ляво крило и оформи крайния резултат в 88-ата минута. Той направи двойно подаване с Марейн Стойрс и вкара по диагонала, излизайки сам срещу вратаря. Десет минути преди края на първото полувреме обаче Колев беше сритан зверски в слабините и се наложи лекарят на отбора да му прави няколко бързи шева в съблекалнята. Въпреки това българинът се върна на терена и продължи, като преди това съдията го принуди да смени окървавените си гащета. Инцидентът обаче не отказа Колев, който утре ще трябва да премине пълни медицински изследвания в болницата във Витгоор. Вероятно там ще му бъде поставен бандаж и ще стане ясно колко време българският младежки национал няма да тренира пълноценно.