Българският нападател Александър Колев вкара второто попадение за Десел Спорт при успеха с 2:0 срещу Аалст в среща от 24-ия кръг на първенството във Втора белгийска дивизия.

Колев, който е част от селекцията на Михаил Мадански в младежкия национален отбор до 21 години за предстоящите квалификации, влезе като смяна в 73-ата минута на мястото на Ратко Ван Симпсен и осем минути по-късно успокои феновете на домакините с втория гол във вратата на Аалст.

Иначе Десел Спорт откри резултата в 19-ата минута чрез Хюсеин Билиджан. Турският нападател пък е най-добрия приятел на Колев в отбора.

След този успех новаците във Втора лига от Десел Спорт са на 9-о място с 33 точки, а Аалст е 11-и с 29. Начело в класирането е Остенде с 49, пред Вестерло с 44.