Илиян Мицански се отличи с асистенция при равенството на неговия Инголщад срещу Динамо (Дрезден) - 1:1 в среща от 23-ия кръг на Втора Бундеслига.

Българският национал започна като титуляр и остана на терена до 77-ата минута, когато отстъпи мястото си на Карл-Хайнц Лапе.

Най-силната изява на Мицански бе в 14-ата минута. Тогава нападателят стреля, но вратарят на Динамо изби. След това топката попадна в Хартман, който даде аванс на Инголщад.

Домакините обаче не успяха да съхранят преднината си до края. В 83-ата минута Идир Оуали възстанови равенството, с което оформи и крайния резултат.

Така в класирането Инголщадт е девети с 31 точки. Динамо пък заема 16-ата позиция за бараж с 21 точки. Лидер е Айнтрахт (Брауншвайг) с 51 точки и мач по-малко.