ПСВ Айндховен със Станислав Манолев в състава си отстрани след Твенте на Ники Михайлов от турнира за купата на Холандия в мач завършил 2:1 след продължения. Двамата български национали играха през всичките 120 минути.

Двубоят, който се игра на стадиона в Енсхеде пред 30 000 зрители завърши 0:0 в редовното време, като и двата отбора пропуснаха да реализират добри възможности за гол.

В продълженията тимът на ПСВ успя да спечели след две попадения на словенеца Тим Матавж. В 101-ата минута нападателят на гостите бе оставен непокрит в наказателното поле и той с глава не остави шанс на Михайлов. В 110-ата минута влезлия като резерва Марк Янко възстанови равенството след точно изпълнена дузпа.

В 114-ата минута след груба грешка на защитника Дъглас от Твенте, матавж остана санм срещу Михайлов и донесе победта на своя отбор.