Димитър Бербатов игра 77 минути при равенството на Фулъм 1:1 като домакин на Уест Бромич Албиън. Българският нападател започна като титуляр и бе заменен от Уго Родайега 13 минути преди края.

Два гола на бившия играч на ЦСКА пък бяха отменени заради засада.

Стийв Сидуел откри в 21-ата минута след центриране от корнер на Алекс Качаниклич. Малко по-късно Бербатов можеше да удвои с глава, но с глава стреля на сантиметри от целта след центриране в пеналта на Качаниклич.

Българинът получи отличен шанс да вкара първия си гол за сезона в 57-ата минута, но не успя да преодолее вратаря Боаз Майхил след подаване в наказателното поле на Брайън Руис.

Фулъм имаше превъзходство и в 81-ата минута Руис нацели напречната греда с удар от 15 метра, а при добавката Родайега вкара, но голът беше отменен заради засада на Сидуел.

Така се стигна до втората минута на добавеното време, в която Крис Брънт центрира от корнер от ляво и Гарет МакОли с глава вкара първия гол за сезона за Уест Бромич и донесе точката на тима.

Александър Тонев пък остана резерва за Астън Вила и се появи в игра в 88-ата минута при домакинската загуба с 1:2 от Нюкасъл. Българският национал замени Андреас Вайман, но не успя да помогне на тима си да избегне поражението пред собствена публика.

Тотнъм пък победи Норич с 2:0 след две попадения на Сигурдсон. Исландският национал бе точен в 28-ата и 49-ата минута за третия успех на "шпорите" от началото на сезона.