Юношеският национален отбор на България (до 17 години) отстъпи с 0:2 на връстниците си от Албания в поредния си контролен мач.

Двубоят беше организиран като част от подготовката на българската селекция за квалификациите за Европейско първенство в тази възрастова група. Това беше пети пореден мач в рамките на месец за българския отбор, след два мача като гости на Малта и два мача с Испания в Благоевград.

Албанците вкараха двата гола в 19-ата и в 26-ата минути, като се разписаха играчът на италианския Виченца Юрген Ватникай и Фатлум Рамадани от Партизани (Тирана)

В 63-ата минута по един футболист от двата отбора получи червен картон.

Следващите мачове на отбора, воден от Александър Димитров, са срещу Румъния през март.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google