ЦСКА победи Славия с 2:0 в приятелска среща, играна на базата на "червените" в Панчарево. Головете паднаха към края на срещата. В 77-ата минута Даниел Моралес откри резултата, а три минути по-късно той изработи дузпа, която бе реализирана от Жозе Фуртадо.

Пристигналият на проби в ЦСКА бразилец Фелипе Саад игра през всичките 90 минути. Той първо се изявяваше като ляв бек, а след почивката като централен защитник. Старши треньорът на "армейците" Стойчо Младенов даде шанс на някои от юношите на клуба, като Александров, Чипев и  Ловков започнаха в титулярния състав.

През първото полувреме играта бе равностойна, като двата отбора си размениха по едно голово положение. Жозе Фуртадо изпусна за ЦСКА, а Димитър Воденичаров не успя да преодолее вратаря на "червените" Илко Пиргов, останал сам срещу него. "Белите" удариха на два пъти гредата след почивката. В 50-а минута халфът на Славия Борислав Павлов прати топката в гредата с глава, а в средата на полувремето същото стори и Димитър Воденичаров от чиста позиция.