Треньорът на вратарите на ЦСКА Илиян Василев води отбора в мача за купата на България срещу Левски (0:0) заради наказанието на треньора Стойчо Младенов. Ето какво сподели той:

"Все пак това е турнирен мач, изиграхме само първото полувреме, а второто полувреме ще бъде на 19 декември. Едно получаване на гол, тежи два пъти повече, затова най-важно беше да не допуснем гол. Настройката на футболистите за турнирните мачове е по-различна, защото има и реванш.

Със сигурност, ако бяхме победили, щеше да ни е по-добре, но така пък се запази интригата за реванша. Бяхме разиграли предварителни варианти в зависимост как се развива мача и действахме според тези варианти".

Иво Котев пък заяви:

"Второто полувреме ги надиграхме, но за съжаление топката не влезе в мрежата. Няма да говорим за съдийството, имаме джентълменско споразумение, трябва да оставим съдиите на мира.

Знаем къде са ни недостатъците. Нищо страшно не е станало, има втори мач и имаме всички шансове да продължим".