Младежкият ни национален отбор по футбол завърши наравно 3:3 с Русия в мач от европейските квалификации, игран в Стара Загора.

Гостите поведоха чрез Безелюк още в седмата минута след груба грешка в българската защита, но пет минути по късно Стефан Велков успя да изравни резултата, засичайки с глава топката.

В 37-ата минута Ивайло Чочев даде аванс на ''лъвовете'' с майсторско изпълнение.

След почивката обаче нашият тим видимо се разконцентрира и допусна две попадения след колективни грешки и недобра намеса на вратаря Георги Китанов. Точни бяха Константин Безелюк и козлов съответно в 56-ата и 63-ата минути.

Младежите обаче бързо се върнаха в мача след попадение на Александър Колев.

Пет минути преди края Роман Емелянов получи втори жълт картон заради грубо нарушение срещу Колев и Русия завърши мача в намален състав.

С този резултат руснаците са първи в групата с 10 точки от 4 мача, а България се придвижи на 2-о място с 8 точки от пет мача.