Николай Михайлов влезе като резерва през второто полувреме и именно той получи двата гола, които донесоха победата на Македония над България в контрола. След мача вратаря изрази много интересно мнение като обясни, че националите ни могат да бъдат и посредствен отбор. Това обаче се случва, само когато играчите не играят на върха на възможностите си.

"Първото полувреме имахме своите шансове, но не успяхме да вкараме. Второто полувреме типично по нашенски се отпуснахме доста. Имахме доста шансове за гол, които не реализирахме. Мачът за мен трябваше да бъде 0:0 и всичко щеше да бъде нормално.

За пореден път доказахме, че когато не играем на върха на възможностите, си сме един посредствен отбор. Да не правим голямо чудо от тази загуба. Със сигурност този мач няма да ни се отрази. Важно е и се надявам да бъдем 100% готови за мачовете с Италия и Малта”, коментира Михайлов.