"Бях се облякъл добре, но все пак си беше студено. Въпреки това головете ме топлеха и тази игра. Искам всички мачове да играем така, пък аз да умирам от студ“, заяви Николай Михайлов.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google