Отборът на Рома победи с 3:0 ЦСКА в последна среща от група "Е" на турнира Лига Европа. Първите две попадения за състава на Клаудио Раниери реализира Алесандро Черчи, а в самия край на мача резервата Скардина оформи крайния резултат.

Римляните поведоха в самия край на първото полувреме, а в началото на втората част удвоиха преднината си отново чрез Черчи.В заключителните минути на двубоя Скардина получи пас в наказателното поле и реализира за 3:0.

Иначе ЦСКА започна по-добре мача, но ударите на бранителте Йордан Минев и Костадин Стоянов бяха отлично спасени от вратаря Лобонт. В 25-ата минута футболистите на Рома пък бяха близо до гол, но токата срещна гредата.

Така след тази победа италианците останаха на първото място в групата с актив от 13 точки. ЦСКА не успя да надделеее над нито един съперник в тазгодишното издание на надпреварата и остана на последно място с 1 точка от 6 двубоя.

В другия двубой от групата Фулъм победи Базел като гост с 3:2 и продължава заедно с Рома в следващата фаза на турнира.