Отборът на Берое излиза срещу Рапид (Виена) в среща реванш от третия квалификационен кръг на Лига Европа. Двубоят е тази вечер от 19.00 часа на стадион "Герхард Ханапи". Първата среща завърши наравно 1:1. Наставникът на Берое Илиан Илиев няма проблеми с контузени играчи.

Най-вероятно специалистът ще заложи на Карамфил Илчев, Здравко Илиев, Павел Ковачев, Станислав Бачев, Веселин Пенев, Диан Генчев, Петър Костадинов, Слави Жеков, Владислав Златинов, Петър Димитров и Тодор Христов. Очаква се около 500 български фенове да подкрепят тима от Стара Загора.

Илиан Илиев подчерта, че Рапид е фаворит в този мач, но Берое ще излезе на терена, за да покаже добра игра и ще се опита да отстрани австрийския отбор. Съдия на двубоя е Менаше Масия от Израел.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google