Левски постигна убедителна победа с 4:0 над ЦСКА в мач от 16-ия кръг на първенството за деца, родени през 2001 година. Момчетата на Елин Топузаков бяха пълни господари на терена и записаха ценни три точки, които ги оставиха начело на временното класиране с 2 точки преднина.

Още в 7-ата минута Георги Александров откри резултата с гол от пряк свободен удар, като стреля технично под стената и Левски поведе с 1:0. Шест по-късно пък Румен Даврански гардира пред наказателното поле, пусна към нахлуващия Гален Ненов, който с точен удар в долния десен ъгъл прониза вратаря на "армейците" за 2:0.

В началото на второто полувреме голмайсторът на "сините" Кирил Славков открадна топката от противник, напредна отлично и от 15-ина метра направи резултата класически с изстрел в горния десен ъгъл.

Крайното 4:0 бе оформено в 23-ата минута, когато след контраатака на Левски Славков изведе Даврански и крилото пусна топката под плонжа на вратаря на ЦСКА.