Отборите на Черно море и Локомотив (София) не успяха да се победят в напрегнат мач във Варна, завършил 1:1. Головете паднаха в рамките на 5 минути, като първи се зарадваха "железничарите". Грешка на вратаря на "моряците" позволи на Зоран Балдовалиев да открие в 63-ата минута. В 68-ата резервата Моке засече с глава топката за 1:1.

Като цяло двата отбора стояха равностойно на терена. В 21-вата минута Да Силва проби хубаво в наказателното поле на Локо, но вратарят Голубович успя да го изпревари. Три минути по-късно Орачев получи хубав от Балдовалиев, но стреля право в ръцете на Илчев.

""

Второто полувреме започна с много нерви и 3 бързи жълти картона. В 63-ата минута капитанът на столичани Кристиан Добрев центрира към влезлия като резерва Антунов, сърбинът стреля с глава на вратарят отрази удара. Недобре избитата топка попадна в краката на Балдовалиев, който отблизо не сгреши. Резултатът обаче бързо бе изравнен едва 5 минути по-късно. Нападателят на "моряците" Моке отбеляза с глава за 1:1.

Последните 20 минути и двата тима имаха своите шансове, като най-сериозна възможност се откри пред Дани Георгиев, който от няколко метра не съумя да засече топката в мрежата на Локомотив.

Черно море - Локо (Сф) - 1:1
0:1 - Балдовалиев (63)
1:1 - Моке (68)

Черно море: Илчев, Джоров (к), Димов (65 - Александров-Алекс), Домакинов, Ал.Александров, Рикардо Андре, Андонов, Джалма, Георгиев, Маркош Да Силва (54 - Моке), Фабиано (41 - Стоянов)
Локо (Сф): Голубович, А. Лопеш, Савич, Върбанов, Добрев (к), Орачев, Караджинов, И. Иванов (80 - Христо Коилов), Златински, Джилас (58 - Антунович), Балдовалиев
Жълти картони: Димов, Джоров, Андре (Ч); Орачев, Върбанов, Джилас, Златински (Л)
Стадион: "Тича", Варна