ЦСКА победи Сливнишки герой с 3:0 в контролна футболна среща, играна в Сливница.

Треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов заложи на резервите, плюс каращия пробен период в отбора Тони Силва, заради когото основно бе организирана контролата.

Именно Силва откри резултата в 26-ата минута с хубав диагонален удар.

Силва, който е имал договор с Ливърпул преди време, без да е играл в първия състав на мърсисайдци, изигра пълни 90 минути за ЦСКА.

Македонският нападател Християн Кировски удвои резултата в 44-ата минута с прехвърлящ удар от 30 метра.

В 59-а минута Венцислав Василев вкара трети гол с глава след центриране от корнер.

Освен головете футболистите на ЦСКА нацелиха и четири греди след удари на Антон Карачанаков, Николай Дюлгеров и резервата Кристиян Петров и Християн Кировски.