Берое победи с 3:0 втородивизионния Спартак (Пловдив) в първата си контрола от зимната си подготовка в Стара Загора.

През първото полувреме Илиян Илиев започна със състав Скорчев, Енчев, Томаш, Пенев, Софрониев, Мечев, Велев, Тодор Христов, Божанов, Ромарио Резенде, Златинов. Берое вкара два гола за две минути, първо Влади Златинов откри резултата след самостоятелен пробив в 22-ата минута, а в 24-ата минута от воле Георги Божанов направи 2:0. В това полувреме бразилецът Ромарио Резенде, който е на проби, изигра първите 45 минути с екипа на Берое.

През вторите 45 минути старши треньорът на беройци Илиян Илиев пусна в игра нови десет играчи, като само вратарят Теодор Скорчев игра през всичките 90 минути. След почивката юношата на беройци Иво Гюров с глава се разписа за 3:0 след центриране на Милен Танев и оформи крайния резултат.