Португалският нападател на ЦСКА Зе Руи се присъедини към лагера на армейците в Испания вчера вечерта, но това стана с 5-днивно закъснение. Както е известно Зе бе освободен от лагера на червените от наставника на тима Стойчо Младенов заради кончината на неговия баща с условието португалеца да се прибере до 1-ви февруари. Това така и не се случи, а Стойчо заплаши футболиста с уволнение.
След прибирането на Зе Руи вчера вечерта, гневът на Стойчо отминал и УВО-то не било на дневен ред. Днес между двамата ще се проведе сериозен разговор, на който своенравния играч ще бъде строго мъмрен за постъпката си и уведомен, че ще трябва да се бръкне с по 1 000 евро глоба за всеки ден закъснение или общо 5000 евро. Единствения шанс португалеца да мине метър е да представи сериозна причина за своето по-дълго отсъствие.
Това е вторият случай на сериозно нарушаване на вътрешния правилник от футболист на ЦСКА, след като панамският национал Хосе Гарсес закъсня с близо месец за подготовката на тима.

