Левски се класира за финалната четворка на Балканската лига, след като спечели реванша срещу македонския Куманово с 95:86 (22:22, 28:22, 16:18, 29:24). Първият мач завърши наравно при 74:74.

Брендън Хийт и Джумейн Джоунс бяха перфектни през целия мач и бяха в основата на обрата, който Левски трябваше да прави в последната четвъртина.

"Сините" водеха в по-голямата част от срещата и започнаха заключителната част с аванс от четири точки. Гостите от Македония обаче не мислеха да губят и успяха да изравнят при 74:74 след две последователни стрелби от зоната за три точки. Силната игра на Куманово продължи и завършиха серията с 12:0 точки

Левски обаче намери пътя към победата, след като Хийт отбеляза осем точки само в последните 4 минути и половина, а Джоунс добави шест.

Брендън Хийт отбеляза 24 точки за Левски, а Джумейн Джоунс завърши с "дабъл-дабъл" при 17 точки и 12 спечелени борби.