Дунав 8806 победи Монтана с 64:59 (10:23, 21:15, 16:13 и 17:8) точки във втория мач от полуфиналната серия в Националната баскетболна лига (НБЛ) за жени, игран в зала "Дунав" в Русе.

Гостите водеха в първите две части, като дори в началото на втората четвърт преднината им достигна 16 точки разлика - 26:10. През третата част дунавки успяха да се върнат в мача, като в края успяха да намалят преднината на монтанки на 4 точки - 47:51.

Минута след началото на последната част русенки успяха да изравнят в резултата и да поведат след кош на Кристина Сантяго - 52:51. До края домакините бяха по-точни и успяха да победят - 64:59.

За отбора на Дунав 8806 с най-много точки - 22, се записа
Мерике Андерсон, а Кристина Сантяго отбеляза 15.

От Монтана най-резултатна беше Радостина Славова, която вкара 19 точки, а 13 отбеляза Олена Самбурска.