
Треньорът на Интер Роберто Манчини заяви, че отборът му е готов за старта на Шампионската лига. "Нерадзурите" дебютират в турнира с гостуване в Лисабон на Спортинг тази вечер. За трети път поред Манчини повежда тима към лигата далеч от дома, след стартовете срещу Базел и Шахтьор в квалификационните кръгове през последните два сезона.
"Познаваме Спортинг много добре. Играхме с тях приятелски мач само преди няколко седмици, но това беше просто една проверка", отбеляза бившият наставник на Фиорентина и Лацио. "Това е двубой от клубните турнири със своите трудности. Затова не смятам, че сме фаворити", допълни Манчини в навечерието на двубоя.
"Може би сме по-силни през този сезон, затова трябва да бъдем внимателни и да не подценяваме нито един от съперниците си. Вечерта във Виляреал беше ужасяваща, защото представянето ни беше слабо, но ако продължаваме да мислим за това няма да е добре за нас", отбезяза още Манчини.
СТАНИМИР СТОЯНОВ
