Масовото рязане на автомобилни гуми от столицата се пренесе във Враца. Миналата нощ в северозападния град са нанесени щети на 13 автомобила, паркирани на една и съща улица.
На всяка кола са спукани по две гуми, или непредвиден предколеден разход за около 200 лева за нови, оплакаха се потърпевшите.
Снимка:
bTV
Надеждите на полицаите са бързо да идентифицират извършителите по видеозаписите от монтираните наблизо камери.
Снимка:
bTV
Това е втори подобен инцидент в района за последните два месеца. При предишни случаи вандалите се оказват обикновено или психичноболни, или действащи под влиянието на алкохол и наркотици и реално пострадалите не могат да бъдат обезщетени.





















