Мнения на двамата треньори след равенството 1:1 между Литекс и Славия в срещата от осмия кръг на "А" футболна група в

Златомир Загорчич (треньор на Литекс): "Не съм доволен от резултата, защото искам да печелим всеки мач. Днес нямахме късмет. Доминирахме през цялото време. През първото полувреме изпуснахме 4-5 положения. След почивката също имахме доста възможности.
Много е трудно да се играе срещу отбор, който само се защитава. В друг подобен мач срещу Любимец спечелихме в последните минути, днес Джордан имаше положение в края, но този път не се получи".

Асен Букарев (треньор на Славия): "Тежък мач за нас. Литекс не случайно е водач в първенството. Нашите проблеми са ясни. Липсват ни точки и във всеки мач се опитваме да наваксваме. В Ловеч се играе трудно. Тук равенства направиха Ботев и Левски, така че не виждам защо да не се радваме на точката. Привидно инициативата беше при домакините, но имаше моменти, в които можеше да решим мача в наша полза. За съжаление не се получи. Опитахме се да балансираме нещата в атака. Не мога да кажа, че Курдов е останал изолиран. Мисля, че всички си свършиха добре работата. За съжаление не получихме възможности да се възползваме от нашите контраатаки".